סובלת מקמטים וקמטוטים ומעוניינת בעור פנים רענן, קורן, זוהר ומלא חיים? מרגישה שהעור שלך רפוי? משתוקקת להחזיר לעור את המוצקות שאבדה לו עם השנים? המונח הרחב אנטי אייג’ינג מתייחס לגופנו ולעורנו גם יחד ומכוונת לאיכות החיים, הרגלי תזונה, שמירת כושר ועוד. בהקשר האסתטי הכוונה לטיפולים הקוסמטיים, האסתטיים והרפואיים המתקדמים ביותר, להאטת קצב הזדקנות העור ולשמירה על מראה הנעורים. הרי עם הגיל העור ושרירי הפנים מאבדים מהמוצקות שלהם ותאי העור מייצרים פחות סיבים אלסטיים העור הופך לרפוי, פחות מוגדר ומזדקן.  

מחקרים מעידים על כך שרק 20% מסימני הגיל רפיון, קמטים, כתמי שמש גיל ופיגמטציה. הינם תולדה של התבגרות כרונולוגית ואילו 80% מסימני הגיל הם תולדה של מכלול הנזקים הפנימיים החיצוניים אליהם אנו חשופים במהלך חיינו ובעיקר קרינת השמש. 

אנו בהרמון היופי מביאים את הטכנולוגיות החדשניות והחומרים המתקדמים ביותר בעולם ומציעים מגוון שיטות טיפול ייחודיות ובלעדיות המאפשר השגת תוצאות במניעת הזדקנות מוקדמת של העור ובהפחתת סימני גיל שכבר נראים לעין. בניגוד לזריקות ״נגד קמטים״ המשתקות את השריר ממלאות את הקמט וגורמות לנפיחות ועיוות הפנים.אנו מאמנים את שרירי הפנים כמו במכון כושר ממלאים במילוי ע״י חומרים טבעיים בתום הטיפול העור מתוח מוצק עומק הקמטים מופחת והקמטוטים נעלמים.

Before & After

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות